Tuesday, 24 July 2012

A ja chwytam!!


Mąż przywołuje mnie dziś rano szybko do pokoju, lece jakby sie paliło i co widzę? Nasz mały bączek od wielu dni zafascynowany tą samą zabawką postanowił sprawdzić jaka jest w dotyku:) wyciągnęła rączki i chwyciła wielokrotnie kółka wiszące najniżej i raz nawet dosięgnęła jednego z listków:) Mama jest bardzo dumna!!!

15 comments:

 1. Takie małe kroczki a dla rodziców wielkie szczęście:) Śliczna ta twoja córunia:)

  ReplyDelete
 2. CUDO! Fantastyczna Zosia!!! :*

  ReplyDelete
 3. My też dumne:) Super się maleńka rozwija!

  ReplyDelete
 4. Aga, szykuj się, bo każdego dnia będzie Was Zosia zaskakiwać. Ja nie wiem, kiedy moja córka tak urosła? Chodzi, rozmawia, przedstawia swoje zdanie. Dziś np. W upał postanowiła założyć bluzę z kapturem, a każda próba jej ściągnięcia kończy się płaczem. Pozdrawiam?

  ReplyDelete
 5. Spryciula:D gratulujemy nowej umiejętności:D

  ReplyDelete
 6. haha mam cię!
  gratuluję umiejętności :D

  ReplyDelete
 7. Super, to musi bardzo cieszyć :)

  Jakiej firmy jest to zabawka? Jakiś sklep internetowy podasz? Ja mam jakąś paranoje i żadne zabawki mi się nie podobają przez co nic jeszcze swojej nie kupiłam :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. hej zabawke kupilam tutaj na wyspach:) w sklepie babies r us, http://www.toysrus.co.uk/index.jsf;jsessionid=B9D60CCA1913F1635379525D9D557B7F.app17?fh_eds=%EF%BF%BD&fh_location=//brus/en_GB/categories%3C%7Bbrus_brus%7D/itemtype=product&fh_start_index=0&fh_view_size=10

   pozdrawiam

   Delete
 8. Ha Ha nasze pociechy idą łeb w łeb. Mój wczoraj nauczył się piszczeć...no niby fajnie bo to nowa umiejętność ale bębenki w uszach prawie mi pękają jak zacznie symfonie wyśpiewywać.

  ReplyDelete
 9. Dzielna Zosia! Nic dziwnego, że rodzice dumni :)

  ReplyDelete
 10. Gratulacje :D czekam aż mój zacznie świadomie chwytać, na razie najczęściej łapie za mój sutek podczas karmienia :P

  ReplyDelete
 11. Kochana Zosina:) jaka mądra dziewczyna:)

  ReplyDelete