Sunday, 17 March 2013

I po wakacjach


Wróciłyśmy wczoraj. Lot znów bardzo udany, na przemiłą dziewczynę trafiłam, która obok mnie usiadła i nawet zabawiała Zosię swoimi błyszczącymi guzikami na płaszczu. Zosia cudownie wśród ludzi się zachowuje i znów dała się ululać do snu podczas lotu. Umiłowała paluszki junior. Wiem, że nie do końca zdrowe, ale w chwilach gdy trzeba jej uwagę zająć, paluszki spisują się fantastycznie.

Raz tylko popłakała mi się tragicznie, gdy musiałam udać się do toalety i starsza pani zaproponowała, że mi na chwilkę Zosię potrzyma (perspektywa posadzenia jej na obsikanej podłodze toalety jakoś nie widziała mi się zbyt różowo). Dziecię tak mocno się rozpłakało, panika w głosie i na twarzy... Ewidentnie nie akceptuje już nieznanych sobie ludzi.
I tu ciekawa byłąm jak 'proroctwa' rodziny pod tytułem: " Aaaaa Zosia już pewnie nie pamięta taty, na pewno będzie płakać i go nie pozna ..." itd itd rzeczywiście się spełnią. A niespodzianka byłą ogromna, gdy Zośka powitała męża ogromnym uśmiechem, cała szczęśliwa, od razu poszła do niego na ręce, ja troszkę poszłam w zapomnienie:) Nie było nawet chwili zawahania odnośnie tego kim jest ten pan, który mnie tuli:) Inteligentne są te dzieci, a ponoć mają bardzo krótką pamięć! A jednak po 3 tygodniach rozłąki bez problemu tatę rozpoznała.


9 comments:

 1. No jak tu tatusia nie pamiętać :)??

  Rozkoszne zdjęcie :)

  ReplyDelete
 2. Ciesze się, że tak wam dobrze lot minął :)

  ReplyDelete
 3. No to pięknie:) ciekawa jestem jak Martynka zareaguje na tatusia, po 2 miesiącach nieobecności. Tyle, że mała codziennie widzi się z tatą na skypie:)

  widać miłość na zdj. :)

  ReplyDelete
 4. no to złota dziewczyna! :)
  Jaka grzeczna w podróży :)
  SUper :)

  ReplyDelete
 5. jak dobrze to czytac akurat dzis pisalam na moim blogu jak sie bojeotu z moja mala. a ona taka maluska na zdjeciu wyglada hihi
  ladnie tu u Ciebie bardzo mi sie podoba. zapraszam i do nas bedzie nam bardzo milo jak zajrzysz a jeszcze bardziej jak poznamy twoja opinie na tematy o ktorych pisze :) pozdrawiam http://dzieciozmaganiamatki.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete
 6. Jak ja bym chciała spakować manatki i polecieć do UK :-) ale Ala jeszcze za mała na takie wyprawy

  ReplyDelete