Sunday, 7 April 2013

Niezwykła niedziela


Pisałam już na blogu o dwóch Polkach, które poznałam - matkach córeczek w wieku Zosi. Dziś jedna z tych dziewczynek obchodziła roczek, był to też tym bardziej wyjątkowy dzień dla niej i rodziców, bo dziś była też chrzczona. Zostaliśmy zaproszeni na tą uroczystość w kościele jak i na przyjęcie w domu. Było super. Cały dzień poza domem, cały dzień wśród Polsko-Angielskich przemiłych gości (partner mamy Elsie jest Anglikiem). Zosia zachwycona buszowała wśród rozpakowywanych prezentów i porozrzucanych papierów. Strasznie lgnie do ludzi i nie marudzi tyle co w domu, gdy jest wśród nieznajomych. Ewidentnie wszystko ją intersowało do tego stopnia, że czasem wyraczkowywała z pokoju zapominając sprawdzić czy my w ogóle z męzem jesteśmy w pobliżu... ot takie towarzyskie dziecko nam się trafiło. Do tego jak tylko pies się pojawił to już w ogóle dziecko nam wsiąkło... Zdjęć robiłam niewiele, czekam na te bardziej profesjonalnie.

Ale wspaniale i rodzinnie dzień spędziliśmy! Dodatkowo wiosna do nas chyba cichutko zapukała i słoneczka w ten weekend nie zabrakło!8 comments:

 1. Ale jesteście piękni! I radośni!
  Super, że nie jesteście tam sami... bez rodaków pewnie byłoby smutno :)
  Dużo słonka dla Was!

  ReplyDelete
 2. To zaproszenie, to niezwykły dowód sympatii do Was, oby więcej takich 'mitingów' :) jesli służą małej. Nasza Julia ma dokładne tak samo u znajomych, anioł wcielony, jednym słowem nie ma dziecka :D Pozdrawiam

  ReplyDelete
 3. Ależ wy pięknie razem wyglądacie:) no po prostu super rodzinkę tworzycie!
  " Powiem " Ci szczerze, że Martynka też zdecydowanie lepiej odnajduje się w towarzystwie niż w domu:D nie marudzi, nawet kiedy zęby jej idą!

  ReplyDelete
 4. Piękny gest ze strony znajomych :) A Wasza Trójka wyglądała super!:)

  ReplyDelete
 5. Jaki piękny nie ład artystyczny w wykonaniu dzieci :) U mnie podobnie to wygląda.

  Zapraszam do udziału w konkursie :)

  http://www.timeforus-momandson.blogspot.com/2013/04/ogaszam-konkurs-z-jelp.html

  ReplyDelete
 6. widać że cudnie się dzieci bawiły :)

  ReplyDelete
 7. Imprezowe dzieci są fajne! Dzięki mojej niektórzy bezdzietni znajomi zaczęli myśleć o rozmnażaniu, skoro dzieci nie są takie straszne. Woleliśmy ich nie uświadamiać, że to trochę na pokaz ;)

  ReplyDelete